KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

22 grudnia, 2019

BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
jest Boże Narodzenie (...)

Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg
pokochał innych przez ciebie,

Zawsze wtedy,
jest Boże Narodzenie.

DRODZY PRZYJACIELE I DOBRODZIEJE NASZYCH MISJI

Dziękujemy, że razem z Wami możemy czynić Boże Narodzenie tak często, może nawet każdego dnia, na naszych misyjnych drogach.

Misjonarze, dzięki Waszym modlitwom i ofiarom materialnym, mogą nieść Chrystusa w najbardziej oddalone i zapomniane części świata. Często bardzo ubogie materialnie i duchowo. Niosą Go w kaplicach i kościołach, które wspólnie budujemy. Niosą Go dzięki samochodom, które pomagają im dotrzeć w bardzo trudne miejsca. Niosą Go w przychodniach, które dzięki Waszej pomocy powstały i dzięki Wam są utrzymywane. Niosą Go w przedszkolach i szkołach... i na wiele jeszcze wiele innych sposobów, tak by w sercach tamtych ludzi narodził się nasz Zbawiciel Jezus Chrystus.

 Potrzeba cierpliwości i pokory i bardzo dużo wspólnej pracy by pewnego dnia Jezus narodził się w pełni we wszystkich sercach.

Dziękując Wam, że jesteście z nami chcemy razem przypominać sobie,
zaniesiemy Chrystusa tylko wtedy jeśli najpierw pozwolimy Mu narodzić
naszych sercach. Jeśli Jezus będzie rodził się każdego dnia w nas i poprzez nasze czyny będziemy mogli dawać Go innym. Tym którzy są blisko nas i tym którzy
 daleko. Wszystko to będzie możliwe dzięki wyobraźni miłosierdzia, z którą przychodzi do nas Nowo Narodziny.

Tego Wam życzymy! Niech Chrystus rodzi się w Waszych sercach przemieniając Waszą codzienność, przynosząc pokój i radość, a nade wszystko miłość silniejszą od wszelkich przeciwności. 

Br. Krzysztof Przybylski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram