KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

26 grudnia, 2016

Bóg się rodzi!

russia-795115_960_720_boze_narodzenie

 

Dzisiaj narodził się nam Zbawiciel!

 

Drodzy Dobrodzieje i Przyjaciele Misji Kapucyńskich

 Zbliża się dzień, który dla każdego z nas jest wyjątkowy. Dzień wyczekiwany przez cały rok, radosny i niepowtarzalny. To dzień, w którym przychodzi na świat Zbawiciel świata. To czas radości i chwały, czas pokoju i pojednania. Czas spojrzenia na tych, z którymi żyjemy na co dzień oraz na tych z odległych zakątków świata. Dostrzeżenie ich wewnętrznego piękna, ale także ich potrzeb, zmagań, trudów  i pragnienie wspierania ich. To również czas przyjmowania i bycia obdarowanym. To czas Bożego Narodzenia, bo tam, gdzie jest dobro i miłość, tam rodzi się Bóg.

Z całego serca, szczerze i z radością dziękujemy Wam za Wasze serce, wsparcie, a przede wszystkim modlitwę, która prawdziwie dodaje nam sił do dalszej pracy. Życzymy Wam wielu łask bożych, niech błogosławieństwo nowonarodzonego Jezusa Chrystusa spocznie na Was i ożywi Wasze życie. Życzymy Wam, abyście umieli dzielić się dobrocią i miłosierdziem, jak dzielicie się opłatkiem, a Bóg, który zamieszkał pośród nas, niech Was chroni i strzeże, napełnia serca radością i swoim pokojem. Niech te święta będą czasem zbliżenia się do Boga i do drugiego człowieka, bo jak napisała kiedyś święta Matka Teresa z Kalkuty:

 

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata

i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. (…)

Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie,

zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

podpis_elektroniczny

 

 

Sekretarz Misyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram