KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

4 sierpnia, 2020

Nowy Misjonarz Gruzji

Krzyż misyjny to szczególny znak posłania by głosić ewangelię w miejscach, gdzie bardzo brakuje świadków Chrystusa. Mimo dwóch tysięcy lat chrześcijaństwa nadal nie wszyscy słyszeli o Jezusie Chrystusie, a w wielu miejscach brakuje tych którzy poprzez sakramenty będą uobecniać naszego Zbawiciela.

Wielu naszych braci stara się wypełniać misyjne zadania Kościoła, ale wciąż brakuje misjonarzy. Bardzo cieszymy się kiedy nasi bracia odnajdują w swych sercach to szczególne misyjne powołanie i ochoczo na nie odpowiadają. Dlatego z wielką radością uczestniczyliśmy w obrzędzie wręczenia krzyża misyjnego br. Piotrowi, który zdecydował się dołączyć do braci posługujących w Gruzji. Obecnie w tym kraju służy dwóch braci: Piotr i Aleh.

Br. Piotr jest gotowy wyjechać choćby dziś niestety sytuacja pandemii na to nie pozwala: odwołane loty, zmieniane terminy… mamy jednak nadzieję, że za łaską bożą i z ludzką pomocą już niedługo br. Piotr dołączy do naszych gruzińskich misjonarzy.

Z całego serca mu tego życzymy i bardzo serdecznie prosimy Was o modlitwę za niego.

Błogosławieństwo poprzedzające wręczenie krzyża
Wręczenie krzyża
Nałożenie krzyża
Brat Piotr - Misjonarz Gruzji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram