KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

22 czerwca, 2023

Wszystko idzie dobrze! - budujemy szkołę w Gabonie

Nasi Bracia Misjonarze pracują w Gabonie na równiku od ponad 20 lat. Jest to nieustannie czas ewangelizacji, pracy parafialnej i formacyjnej, ale także budowlanej. We wrześniu ubiegłego roku bracia podjęli się budowy szkoły, w której która pomieści 150 uczniów. Gabon to bardzo młode społeczeństwo, połowa mieszkańców z 2 milionów obywateli ma poniżej 18 lat! Stąd potrzeby edukacyjne są ogromne. Parafianie z Ntoum i okoliczni mieszkańcy prosili braci o wybudowanie szkoły, która zapewni nie tylko doskonałą przestrzeń dla edukacji, ale również formacji chrześcijańskiej. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2022 r., a o tym jak wygląda obecnie opowiada Etienne, kierownik budowy:

One comment on “Wszystko idzie dobrze! - budujemy szkołę w Gabonie”

  1. Chciałbym wyrazić uznanie dla autora za umiejętność nie tylko przekazywania informacji, ale także za wprowadzanie subtelnego humoru, co sprawia, że czytelnik z uśmiechem przemierza strony tekstu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram