KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

29 października, 2020

Zabieramy brata na koniec świata :)

Brat Sebastian Piasek, pochodzi z Kozienic. Do zakonu wstąpił w roku 2008 r., śluby wieczyste złożył w 2016 r., a święcenia kapłańskie przyjął w 2018 r. W ostatnim czasie posługiwał jako duszpasterz i katecheta w Białej Podlaskiej. Jest bratem pełnym energii i entuzjazmu, szczególnie zainteresowanym tematem nowej ewangelizacji. Oprócz codzienności związanej z życiem zakonnym i posługą kapłańską jest zaangażowany w ruch harcerski, nagrywa vlogi na kanale „Braterski Vlog” i lubi jeździć na rowerze.

Sam o swoim powołaniu misyjnym mówi: „Widzę jak Bóg dokonuje we mnie realnych zmian i wzywa do coraz większych rzeczy. Jeszcze kilka lat temu powiedziałbym stanowczo, że misje i praca w Afryce to nie dla mnie. Jednak wiem, że przez ostatnie lata Duch Święty przygotowywał mnie przez różne mocne wydarzenia właśnie do oddania siebie na nowo w posłudze misyjnej. Chcę zostawić miejsce, w którym czuję się dobrze i realizuję swoje powołanie, aby w Gabonie głosić Jezusa i dawać nadzieję. Proszę pomóż mi tam dotrzeć. Pax”.

W obecnej sytuacji, tak trudnej i niestabilnej nie rezygnujemy z działań misyjnych. Pan Bóg cały czas powołuje misjonarzy i posyła.

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia tego dzieła, do pomocy w przygotowaniu brata Sebastiana by mógł głosić Miłość Boga do każdego człowieka tam gdzie jeszcze tak mało się o niej mówi – w Gabonie.

Projekt przygotowania misyjnego zamieściliśmy na portalu zrzutka.pl zapraszamy Was do zajrzenia pod ten link:

https://zrzutka.pl/misja-gabon-wysylamy-brata-na-koniec-swiata

Jeżeli możecie wesprzyjcie nas swoją ofiarą i prześlijcie tę wiadomość do waszych znajomych i przyjaciół.
Razem na pewno uda nam się zrealizować ten piękny projekt.

A bratu Sebastianowi życzymy wytrwałości w przygotowaniu do tej pięknej misji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram