KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

13 grudnia, 2020

Kalendarz Misyjny 2021

Witamy wszystkich bardzo serdecznie w III niedzielę adwentu, niedzielę zwaną Gaudete, czyli niedzielę radosci. Radujemy się tym, że Boże Narodzenie jest juz tak blisko, to już tylko 12 dni.

Wraz ze zbliżającymi się Świętami zbliża się nowy rok kalendarzowy.

My, jako bracia kapucyni, chcemy również podzielić się naszą radością z powstania kalendarza misyjnego na rok 2021. W tym roku nie mogliśmy odwiedzić zbyt wielu parafii, jak to miało miejsce w poprzednich latach, by rozprowadzać kalendarz jako cegiełkę misyjną, dlatego prezentujemy go tutaj i zapraszamy do nabycia tej szczególnej cegiełki wspierającej nasze misje.

Wystarczy, ze wyślecie nam swoje dane adresowe na maila: kapucyni.misje@gmail.com lub napiszecie do nas SMS pod numer 797907140, a my wyślemy Wam ten kalendarz na wskazany adres. Ofiary można wpłacać na nasze konto misyne, które jest podane na stronie: www.misje.kapucyni.eu oraz na ostatniej stronie kalendarza.

Serdecznie zapraszamy Was do tej świątecznej akcji wspierającej nasze misje.  

Zamówienia można składać do czwartku 17.12.2020

A tak wygląda nasz misyjny kalendarz na rok 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram