KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

2 kwietnia, 2021

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne :)

Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.
(Św. Jan Paweł II)

Wielkanoc to czas, kiedy to, co niemożliwe staje się prawdziwe. To czas, kiedy nadzieja w naszych sercach rozkwita, umocniona łaską Zmartwychwstałego Chrystusa. W świecie tak zagubionym i często pozbawionym nadziei tak bardzo potrzebujemy tego Daru, który przynosi Zmartwychwstały Chrystus do naszych serc i do naszego życia.

Kiedy patrzymy na wyzwania, jakie stawia przed nami misyjny świat oraz ogromne potrzeby, to w sercu może pojawić się wątpliwość, a nawet poczucie, że to wszystko nas przerasta, że jest to niemożliwe do realizacji. Dzięki łasce Bożej i Waszym gorącym sercom to, co niemożliwe staje się prawdziwe. Dokonuje się to dzięki miłości, jaką obdarzył nas Jezus
i jaką my – ludzie – dzielimy się między sobą.

Dziś dziękujemy Wam za Waszą miłość, która objawia się w trosce również o tych, którzy są gdzieś daleko. Wasza miłość daje nadzieję!

Niech Zmartwychwstały Chrystus rozpala Wasze serca swoją miłością i umacnia Waszą nadzieję. Niech Jego Błogosławieństwo towarzyszy Wam w każdym dniu Waszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram