KUPUJĄC U NAS, WSPIERACIE MISJE W RÓŻNYCH KRAJACH

22 grudnia, 2020

Samochód dla Gruzji

Pan Bóg objawia swoją miłość i troskę każdego dnia wobec wszystkich nas w tych codziennych sprawach i czynnościach które przychodzi nam wykonywać. Nie łatwo jest Go zobaczyć, kiedy tak bardzo cicho i zwyczajnie przychodzi. Potrzebujemy czasami większych znaków, mocniejszych doświadczeń.

Kiedy pod koniec lutego postanowiliśmy poprosić Was abyście pomogli nam w zakupie samochodu dla braci w Gruzji to naprawdę nie spodziewaliśmy się tak wielkiego dobra i pełnej miłości odpowiedzi na naszą prośbę. Samochód Skoda Fabia z 2002 z przebiegiem 350.000 km naprawdę potrzebował już emerytury. Myśleliśmy, że uda nam się wspólnie uzbierać pieniądze by kupić jakiś samochód może kilka lat młodszy. Wasza ogromna hojność bardzo nas zaskoczyła. Udało nam się kupić Opla Combo z 2018 roku z przebiegiem niespełna 10.000 km.

Bardzo Wam dziękujemy że kupiliście samochód dla naszych braci z Gruzji. Kwota 70.000 złotych, którą nas obdarowaliście pozwoliła nam na zakup tak dobrego samochodu. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za wszelkie ofiary, za każde wsparcie. My jako Bracia Kapucyni w duchu wdzięczności zanosimy modlitwy do Dobrego Boga za Was i za wszystkich, którzy są bliscy Waszemu sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cart linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram